به مرکز مشاوره آوای فرشته خوش آمدید

آیا به مشاوره تحصیلی نیاز دارم؟
مشاور تحصیلی بر روی روش های یادگیری بهتر افراد و چگونگی تنظیم یادگیری به گونه ای تمرکز دارند که مطالب موردنظر قابل درک باشند. مشاوره تحصیلی فقط به شیوه های تفکر افراد نگاه نمی کند، بلکه به شیوه های تأثیر عواطف، رفتارها و محیط ها بر یادگیری نیز توجه دارند.

اکثر مشاوران تحصیلی در سیستم آموزش و پرورش و با کودکان کار می کنند. آن ها از مدارس بازدید می کنند یا در مدرسه کار می کنند و اغلب فقط به عنوان “مشاور مدرسه” از آنها نام برده می شود. اما بسیاری از آنها به طور مستقل کار می کنند، به این معنی که در صورت انتخاب می توانید به صورت خصوصی با آنها کار کنید.

مشاور تحصیلی فقط با دانش آموزان کار نمی کند. بلکه با کارمندان، معلمان، مدیران، تیم های منابع انسانی، سازمان ها، سیستم حقوقی و دولت نیز کار می کنند. اگر بزرگسالی هستید که ناتوانی در یادگیری دارید یا آزمون مهمی مانند کنکور دارید و نیاز به مشاوره و برنامه ریزی دارید، مشاوره تحصیلی برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

آیا فرزندم به مشاور تحصیلی نیاز دارد؟
دلایل زیادی وجود دارد که کودک یا نوجوان شما می تواند از مراجعه به یک مشاور تحصیلی بهره مند شود.برخی از این دلایل عبارتند از:

  1. نشانه هایی از عقب ماندن از زبان، بازی، استقلال ، احساسات
  2. علائم احتمالی نارساخوانی یا سایر چالش های یادگیری
  3. مشکل برقراری ارتباط در مدرسه
  4. مشکل در حل تکالیف مدرسه
  5. مشکل در تمرکز یا حواس پرتی
  6. پیدا کردن علایق و انتخاب رشته
  7. برنامه ریزی درسی برای آزمون های مهم مانند استعدادهای درخشان یا کنکور
  8. مبارزه با اضطراب، استرس و روحیه پایین
دیگر خدمات ما

مشاوره قبل از ازدواج

ازدواج یکی از مهم ترین تصمیم هایی است که فرد در طول زندگی اش می گیرد. مشاوره ق...

ادامه مطلب

مشاوره فردی

انسان ها در طول زندگی خود همواره مسیر پر پیچ و خمی را می بایست طی کنند و این م...

ادامه مطلب

مشاوره رابطه دوستی

به مشورت کردن و راهنمایی گرفتن از یک مشاور خوب برای ادامه دادن و یا قطع کردن ی...

ادامه مطلب

مشاوره نوجوان

مشاوره نوجوان به نوجوانان کمک می کند تا نگرانی هایی را که ممکن است در رشد اجتم...

ادامه مطلب

آدرس مرکز مشاوره شیراز

تلفن پذیرش :  09120206501

ایمیل  : info[at]moshaverava[dot]ir

مرکز مشاوره در شیراز| آوای فرشته

مرکز مشاوره در شیراز آوای فرشته تخصصی ترین و بزرگترین گروه روانشناسی در شیراز ، واقع در ستارخان می باشد که خدمات ارزیابی روانشناختی در شیراز، مشاوره کودک  در شیراز ،  روانشناسی کودک در شیراز، تست های روانشناسی  در شیراز، روانسنجی  در شیراز، تست هوش و استعدادیابی، رواندرمانی اختلالات بالینی، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی را زیر نظر بهترین دکتر روانشناس و روانشناس خوب در شیراز ارائه می دهد. از مزیت های گروه روانشناسی و کلینیک روانشناسی آوای فرشته می توان به تعهد و تجربه روانشناس، درمان چندوجهی و تیمی، تجهیزات پیشرفته و بروز، آرامش فیزیکی و دسترسی مناسب اشاره کرد. مخاطبین کلینیک روانشناسی آوای فرشته کودکان، نوجوانان، والدین و خانواده ها، زوجین، مدیران و سازمان ها و تمامی افرادی که به سلامت روان، آرامش و پیشرفت اهمیت می دهند، هستند.