به مرکز مشاوره آوای فرشته خوش آمدید

سوالات مشاوره ازدواج درباره چه موضوعاتی است؟


زمانی که یک زن و مرد تصمیم می گیرند با هم ازدواج کنند، مسائل مختلفی وجود دارد که نیاز است درباره آن با هم بحث کنند. در طول این بحث ها و جلسات روانشناسی زن و مرد می توانند شناخت کاملی از همدیگر پیدا کنند. این شناخت باعث می شود تا از مشکلاتی که ممکن است در زندگی آینده شان پیش بیاید، تا حد زیادی جلوگیری شود.

موضوعاتی مهم که در مشاوره قبل از ازدواج در مورد آنها بحث می شود عبارتند از:
۱- مسائل مربوط به فرزندان
۲- مسائل شغلی
۳- مسائل جنسی
۴- روابط اجتماعی
۵- اختلاف های زناشویی

چرا سوالات مشاوره زناشویی اهمیت دارند؟

رابطه جنسی در زندگی زناشویی یکی از مهم ترین قسمت های زندگی است. ازدواج به عنوان راهکار شرعی و اخلاقی برای برطرف کردن نیاز جنسی شناخته می شود. به همین دلیل برطرف شدن نیازهای جنسی زن و مرد در ازدواج اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر به این مسائل توجه نشود، ضررها جبران ناپذیری به زن و مرد و زندگی مشترک شان زده خواهد شد. سوالات مشاوره زناشویی به زن و شوهر کمک می کند تا متوجه مشکلاتی که در زندگی شخصی و جنسی شان دارند بشوند و از این طریق بتوانند از بسیاری از مشکلاتی که در آینده ممکن است برایشان پیش بیاید جلوگیری شود. افسردگی و خیانت دو مشکل بزرگ هستند که در اثر یک رابطه نامناسب ممکن است برای زن و مرد پیش بیاید.

مشاوره زناشویی چه کاری انجام می دهد؟

زمانی که زن و مردی که با هم ازدواج کرده اند و دارند با هم زندگی می کنند به این نتیجه می رسند که زندگی جنسی و زناشویی شان دیگر مثل سابق نیست تصمیم می گیرند که به مشاور مراجعه کنند. مشاور زناشویی معمولا یک روانشناس مجرب و متخصص است که شرایط زن و مرد را بررسی می کند تا بتواند یک نظر قطعی و یک پیشنهاد خوب به آنها بدهد.

ریشه مشکلاتی که زن و شوهر ها در زندگی مشترک زناشویی شان تجربه می کنند ممکن است متفاوت باشد و زن و مرد ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره پیدا کرده باشند. افسردگی، مشکلات روحی، ناامیدی، جر و بحث و اختلاف و هم چنین مشکلات جسمی که زن و مرد تجربه می کنند ممکن است باعث شده باشد که زندگی زناشویی شان تحت تاثیر قرار گفته باشد.

آدرس مرکز مشاوره شیراز

تلفن پذیرش :  09120206501

ایمیل  : info[at]moshaverava[dot]ir

مرکز مشاوره در شیراز| آوای فرشته

مرکز مشاوره در شیراز آوای فرشته تخصصی ترین و بزرگترین گروه روانشناسی در شیراز ، واقع در ستارخان می باشد که خدمات ارزیابی روانشناختی در شیراز، مشاوره کودک  در شیراز ،  روانشناسی کودک در شیراز، تست های روانشناسی  در شیراز، روانسنجی  در شیراز، تست هوش و استعدادیابی، رواندرمانی اختلالات بالینی، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی را زیر نظر بهترین دکتر روانشناس و روانشناس خوب در شیراز ارائه می دهد. از مزیت های گروه روانشناسی و کلینیک روانشناسی آوای فرشته می توان به تعهد و تجربه روانشناس، درمان چندوجهی و تیمی، تجهیزات پیشرفته و بروز، آرامش فیزیکی و دسترسی مناسب اشاره کرد. مخاطبین کلینیک روانشناسی آوای فرشته کودکان، نوجوانان، والدین و خانواده ها، زوجین، مدیران و سازمان ها و تمامی افرادی که به سلامت روان، آرامش و پیشرفت اهمیت می دهند، هستند.