به مرکز مشاوره آوای فرشته خوش آمدید

آیا به دنبال لیست روانشناسان شیراز یا روانشناس خوب در شیراز هستید؟ یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا خانواده در شیراز می گردید؟ متخصصین کلینیک روانشناسی آوای فرشته، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز و دانشگاه های معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مرکز روانشناسی آوای فرشته، تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین همراه با آموزش کاربردی مهارت هایی است که لازمه یک زندگی موفق است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است.

در این صفحه از سایت کلینیک تخصصی روانشناسی آوای فرشته، لیست روانشناسان شیراز و لیست متخصصین روانشناسی و مشاوره مرکز روانشناختی آوای فرشته را قرار داده ایم. شما عزیزان برای مشاهده سوابق تحصیلی و حرفه ای متخصصین روانشناسی و متخصصین مرکز روانشناسی آوای فرشته می توانید روی “مشاهده اطلاعات” کلیک کنید و با اطمینان هرچه بیشتر نسبت به انتخاب متخصص خود اقدام نمایید.

شما عزیزان از دو طریق: تماس تلفنی با مرکز و رزرو آنلاین با متخصصین آوای فرشته وقت مشاوره دریافت کنید. همچنین می توانید جهت رزرو وقت با

آیا نیاز به مشاور خانواده داریم؟

مشاوره خانواده به داشتن زندگی سالم خانوادگی کمک می کند. برای کمک گرفتن از یک مشاور خانواده خوب، همیشه نیاز به مشکلات بزرگ و حل نشدنی نیست. بلکه یک خانواده معمولی نیز می تواند برای بهبود سلامت روان کلی خانواده به مشاوره مراجعه کند. اگر مردد هستید که خانواده شما نیاز به مشاوره خانواده دارد یا خیر، موارد زیر به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید. در ادامه شرایطی که ممکن است خانواده را دچار چالش هایی کند که به تنهایی قادر به رفع آن ها نباشد، آورده شده است:

خانواده ترکیبی: خانواده ترکیبی، حاصل ازدواج زن و مردی است که هر دو آن ها یا یکی از زوجین دارای فرزندی از ازدواج قبلی است.

قطع ارتباط خانواده: هنگامی که اعضای خانواده با یکدیگر ارتباط موثری ندارند.

احساس تنها بودن در یک خانواده: هنگامی که یکی از اعضای خانواده به ویژه فرزند نوجوان زمان خود را به تنهایی در اتاق سپری می کند یا احساس عدم درک شدن و تنهایی می کند، خانواده به کمک مشاوره خانواده نیاز دارد.

اعتیاد: اعتیاد می تواند بنیان یک خانواده را متزلزل کند و به تمام اعضای خانواده آسیب برساند. زمانی که یکی از اعضای خانواده دچار اعتیاد شده است، نیاز به مشاوره خانواده برای حفظ سلامت روان دیگر اعضا و کمک به شخص درگیر اعتیاد، ضروری است. این اعتیاد مخرب میتواند از هر نوعی باشد حتی اعتیاد به گوشی و فضای مجازی.

پنهان کاری: هنگامی که رازهایی را به صورت مرتب از اعضای خانواده خود پنهان می کنید یا احساس می کنید یکی از اعضای خانواده اسراری دارد که از خانواده پنهان می کند. مشاوره خانواده میتواند کمک کند.

مشکلات جنسی: هنگامی که صمیمیت جسمی و جنسی میان شما و همسرتان کم شده است، یا دیگر صمیمیتی وجود ندارد.

طلاق: هنگامی که زوجین تصمیم به جدایی گرفته اند، به ویژه اگر دارای فرزند هستند، مشاوره خانواده در گرفتن تصمیم و پشت سر گذاشتن فرایند طلاق، بسیار موثر است.

کلینیک آوای فرشته جزو بهترین مراکز مشاوره ایران می باشد که با مشاورانی مجرب به شما عزیزان خدمت رسانی میکند.

بهترین روانشناس خانواده و روان درمانگر خانواده و مشاوره خانواده در شیراز

خانواده و ازدواج از جمله نیازهای اولیه بشر  

خانواده نخستین و مشمول ترین نهاد اجتماعی است در واقع تشکیل خانواده از جمله بنیادی ترین و طبیعی ترین نیازهای انسان به حساب می آید و ازدواج اولین راه برای ارضای این نیاز است . البته با وجود  مبارک بودن و خوشایند بودن پیوند ازدواج ، رضایت زوجین به سادگی به دست نمی آید و در این مسیر مسائل و مشکلات بسیاری شکل می گیرد که بی شک ادامه زندگی را برای زوجین دشوار خواهد کرد و نیاز به یک رواندرمانگر خانواده را آشکار می کند.

آیا تا به حال برای مشکلات و مسائل خانوادگی به روان درمانگر خانواده مراجعه کرده اید؟ آیا برای حل اختلاف خانواده ، خود را نیازمند یک متخصص خانوادهدیده اید؟

عموم مردم ، روان درمانگر و روانشناس را مختص مسائل بالینی یا همان مسائل روانی می دانند و نقش یک مشاور خانواده خوب را در مسائل خانودگی نادیده می گیرند درحالیکه امروزه یک دکتر مشاور خانواده از جمله مهمترین نیازهای یک خانواده است تا بتوانند به شکلی مناسب به مشکلات آنان سامان دهند. درواقع یک روانکاو خانواده می تواند با شناخت شرایط و مسائل خانوادگی به شما کمک کند تا در جهت بهبود این شرایط حرکت کنید و زندگی آرامی داشته باشید.

 

در مرکز تخصصی مشاوره خانواده چه خدماتی ارائه می شود؟

در مرکز مشاوره خانواده ، مشاوران مجرب با مشاوره و درصورت نیاز با اجرای  تست های روانشناختی  می توانند شما را نسبت به مشکلات خانوادگی و حتی زناشویی آگاه کنند و با کمک خودتان به حل اختلافات خانوادگی و زناشویی بپردازند . امروزه شرایط مختلفی موجب می شود تا شما خود را نیازمند یک مشاور خانواده ببینید و در شرایط حساس زندگی از نظرات یک روانشناس خانواده بهره مند شوید تنها کافی است از باورهای غلط عامیانه بپرهیزید .

 در مرکز مشاوره خانواده خوب خدمات بسیاری ارائه می شود خدماتی نظیر حل مشکلات زناشویی و خانوادگی ، مشاوره خیانت ، حل مشکلات والدین با فرزندان و همچنین مشاوره های پیش از ازدواج و حتی مسائل پس از آن .

شایع ترین مشکلات زناشویی چیست؟؟؟

موارد بسیاری می تواند در زندگی زوجین مشکلاتی ایجاد کنند اما یکی از شایع ترین این مسائل انتقادگری است . در جلسات مشاوره خانواده بارها مشاهده شده است که یکی از طرفین طرف مقابل خود را زیر رگبار انتقاد می گیرد  و پس از گذشت زمان این انتقاد های تند و گاها بی اساس اثرات مخربی در زندگی زناشویی آنها خواهد گذاشت و حتی در مواردی سلامت زیستی و روانی همسری که مدام مورد انتقاد همسرش است در معرض خطر قرار می گیرد  و در نهایت باعث عدم درک متقابل ، دوری آنها  و ترک یکدیگر می شود. در مرکز مشاوره زناشویی ،دکتر روانشناس می تواند مشاوره با زوجین را وسیله ای قرار دهد تا وضعیت زندگی آنها را بهبود بخشد و علت انتقادگری هر یک از طرفین را بفهمد و شناخت بهتری نسبت به زندگی مشترک به زوجین دهد تا با کمک خود آنها از این انتقاد های بی پایه و اساس جلوگیری کند. مشاوره زناشویی امروزه می تواند کلید راهگشای مشکلات زندگی بسیاری از جوانان باشد.

آیا روانپزشک خانواده نیاز است ؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت عموما مشکلات خانوادگی و زناشویی از طریق گفتگو با مشاور خانواده و همچنین مشاوره زناشویی حل می شود  اما گاها در جلسات مشاوره دکتر روانشناس متوجه یک سری مشکلات فردی در عضوی ازخانواده می شود و در این شرایط ، روانشناس مسئله را به کمک روانپزشک با دارودرمانی ادامه خواهد داد چراکه در بعضی شرایط گفتگو دیگر تاثیری نخواهد داشت و دارودرمانی تنها راه برای کمک به شرایط موجود است.

برای داشتن زندگی زناشویی موفق باید چه کرد ؟

شناخت ، آگاهی وتوجه به نیاز های یکدیگر در یک زندگی زناشویی می تواند تا حدی از مشکلات زوجین بکاهد و به آنها این دلگرمی را بدهد که می توانند ادامه مسیر زندگی خود را با آرامش کنار هم سپری کنند و  مسائل جزئی به مشکلات بزرگ در خانواده آنها تبدیل نشود. در واقع یک زندگی موفق با شناخت نیازها و خواسته های طرفین ساخته می شود نیازهایی از جمله : نیاز به تعلق ، نیاز به عشق و محبت ، نیاز به بقا ، نیاز به آزادی و... که با مراجعه به مراکز تخصصی مشاوره خانواده  می توان این نیازها را شناخت و با توجه به آنها قدمی در مسیر زندگی شادتر برداشت.

 

مرکز مشاوره آوای فرشته

در مرکز مشاوره آوای فرشته مشاوران بسیاری در زمینه ازدواج و خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کنند و شما می توانید جلسات مشاوره با مشاور خانوادگی خوب در شیراز در مرکز مشاوره آوای فرشته داشته باشید و با راهنمایی های یک مشاور خانواده خوب در شیراز به حل اختلاف زناشویی بپردازید. شما می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر به صفجه اصلی ما در آوای فرشته مراجعه فرمایید.

 

بهترین روانشناس خانواده و روان درمانگر خانواده و مشاوره خانواده در شیراز

خانواده و ازدواج از جمله نیازهای اولیه بشر  

خانواده نخستین و مشمول ترین نهاد اجتماعی است در واقع تشکیل خانواده از جمله بنیادی ترین و طبیعی ترین نیازهای انسان به حساب می آید و ازدواج اولین راه برای ارضای این نیاز است . البته با وجود  مبارک بودن و خوشایند بودن پیوند ازدواج ، رضایت زوجین به سادگی به دست نمی آید و در این مسیر مسائل و مشکلات بسیاری شکل می گیرد که بی شک ادامه زندگی را برای زوجین دشوار خواهد کرد و نیاز به یک رواندرمانگر خانواده را آشکار می کند.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس مرکز مشاوره شیراز

تلفن پذیرش :  09120206501

ایمیل  : info[at]moshaverava[dot]ir

مرکز مشاوره در شیراز| آوای فرشته

مرکز مشاوره در شیراز آوای فرشته تخصصی ترین و بزرگترین گروه روانشناسی در شیراز ، واقع در ستارخان می باشد که خدمات ارزیابی روانشناختی در شیراز، مشاوره کودک  در شیراز ،  روانشناسی کودک در شیراز، تست های روانشناسی  در شیراز، روانسنجی  در شیراز، تست هوش و استعدادیابی، رواندرمانی اختلالات بالینی، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی را زیر نظر بهترین دکتر روانشناس و روانشناس خوب در شیراز ارائه می دهد. از مزیت های گروه روانشناسی و کلینیک روانشناسی آوای فرشته می توان به تعهد و تجربه روانشناس، درمان چندوجهی و تیمی، تجهیزات پیشرفته و بروز، آرامش فیزیکی و دسترسی مناسب اشاره کرد. مخاطبین کلینیک روانشناسی آوای فرشته کودکان، نوجوانان، والدین و خانواده ها، زوجین، مدیران و سازمان ها و تمامی افرادی که به سلامت روان، آرامش و پیشرفت اهمیت می دهند، هستند.